POMAGAMY UCZYĆ SIĘ, UCZYMY POMAGAĆ
Drogie Absolwentki,

   Pewnie pamiętacie, że zawsze Dzień Dziecka świętowaliśmy, jako Dzień Wychowanki. W tym roku chcielibyśmy naszym dziewczętom opowiedzieć historie wychowanek, które tu kiedyś były i – pomimo początkowo niesprzyjających warunków czy problemów - radzą sobie w życiu.
      Prosimy, napiszcie do nas (możecie dołączyć zdjęcia rodzinne) o tym, co się z Wami działo po opuszczeniu ośrodka, co zapamiętałyście, które z chwil spędzonych u nas były dla Was ważne i jaki to miało wpływ na Wasze obecne życie. 
     Chcemy, poprzez Wasze opowieści, dać nadzieję wychowankom, które obawiają się startu w dorosłe życie oraz tego, co czeka je po wyjściu z placówki. Przekażmy im wspólnie, że pobyt u nas to nie tylko przymus, ale też szansa na zmianę, inne spojrzenie na siebie i świat.
      My, dorośli, również pragniemy dowiedzieć się, jak ułożyły się Wasze losy. Byłyście i jesteście dla nas ważne, trzymaliśmy za Was kciuki i wierzyliśmy, że dacie sobie radę. 
      Serdecznie Was pozdrawiamy i z niecierpliwością czekamy na listy od Was! Najlepiej do 25 maja 2017r.
Przypominamy adres: 04-462 Warszawa, ul. Strażacka 57, mail: mowstrazacka@mowstrazacka.com
      Dziękujemy Wam – organizatorzy przedsięwzięcia: Anna Sadowska, Grażyna Sobieska - pracujące od lat na Strażackiej i młodzi fajni wychowawcy Angelika Łączyńska i Wojciech Cychowski.